fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура сантана тросед маса и две фотелји Garnitura Santana trosed masa i dve fotelji

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

SKU: 805678 Категории ,
Сподели:
 Содржина на производот во бела боја
- 2 единечни седишта
- 1 парче 3 седишта
- Централна табела од 1 парче
- 4 перничиња
- Бојата на перницата може да варира во зависност од достапноста на залихата.
Карактеристики на производот
- Материјал: Полипропилен (pp)
- Перница: Постава 100% полиестер
- Производите се испраќаат демонтирани и многу лесно се монтираат
- Во своето посебно пакување; Производот е изработен од дијаграм за инсталација, материјали за монтирање и водоотпорен специјален материјал.
Тој е дизајниран за вас со своите перничиња.


Димензии на производот
- Димензии на едно седиште: 66x65x79
- Димензии на тројно седиште: 190x65x79
- Масичка за кафе: 79x55x38
  
Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура сантана тросед маса и две фотелји Garnitura Santana trosed masa i dve fotelji

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД