fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура сер маса софа и 2 фотелји garnitura masa sofa i 2 fotelji

16.380 ден

SKU: 11079 Категории ,
Сподели:

Димензии

Стол 62,5*64*78см

Двосед 120*64*78см

Маса 62*62*38см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура сер маса софа и 2 фотелји garnitura masa sofa i 2 fotelji

16.380 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД