fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура сет МИХО сет маса и две столчиња Garnitura MIHO

5.090 ден

SKU: 009551 Категории ,
Сподели:
Добивате удобни опции за седење и складирање за надворешна употреба со комплетот за балкони .
Се состои од две столчиња и маса, кои се преклопуваат и затоа може да се складираат за да заштедите простор доколку е потребно.
Челична рамка обложена со прав нуди безбеден држач, а рустикалниот дрвен изглед на масата и столовите ве поканува да поминете пријатни часови.
  • погоден за 2 лица
  • склоплив
  • за мали балкони
  • во изглед на природно дрво
  • Челична рамка, обложена со прав

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура сет МИХО сет маса и две столчиња Garnitura MIHO

5.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД