fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура сиднеј сет дрвени маса и 2 столици garnitura sidney masa i 2 stolici

6.590 ден

SKU: 8634 Категории ,
Сподели:
Тип комплет
Особености преклопен дизајн
Максимално оптоварување 100 кг
Тежина 8 кг
Димензија стол
Висина 80 см
Ширина 40 см
Длабочина 55 см
Димензија маса 60*60*72см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура сиднеј сет дрвени маса и 2 столици garnitura sidney masa i 2 stolici

6.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД