fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ТОМИ сет 2 фотелји софа и маса Garnitura TOMI set 2 foteli sofa i masa

8.490 ден

SKU: 0102 Категории ,
Сподели:

Карактеристики на производот

ТОМИ е комплет од две столчиња, 1 тросед со 2 седишта и масичка за кафе со модерен дизајн.
Структурата на столовите и софата е од антрацит обоен челик со седиште од текстилен во боја на антрацит.
Структурата на масичката е обоена во челик со стаклена покривка во боја на антрацит.
Удобен комплет, благодарение на текстиленото седиште на столовите и софата, и функционален, благодарение на практичната маса која нуди удобна потпорна подлога. Овој додаток е идеален за уживање во вкусни аперитиви во друштво на пријатели и роднини во вашиот надворешен простор.Технички карактеристики:
Челична конструкција (обработена за надворешна употреба со фосфатирање) обложена со прашкаст (полиестер)
Седиште и грб во 2×1 текстил
Масичка за кафе со калено стакло
Завртки од галванизиран челик
За склопување

Мерни столчиња

Ширина: 59cm
 Длабочина: 72cm
Висина : 75cm 37cm
 Висина на потпирачот за рака: 57cm
Мерки на троседот:
Ширина: 113cm
 Длабочина: 72cm
 Висина: 75cm
 Висина на седиштето: 37cm
Висина на потпирачот за рака: 57cm
 Големина на маса :
Ширина: 85,5cm
Длабочина: 50cm
 Висина: 39cm
За повеќе информации за личниот производ  не двоумете се да не контактирате!
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ТОМИ сет 2 фотелји софа и маса Garnitura TOMI set 2 foteli sofa i masa

8.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД