fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Тропик аголна Garnitura Tropik

42.890 ден

SKU: 0040-575602 Категории ,
Сподели:

Градинарски комплет „HM5756.02“ со перничиња, изработен од метал и плетен. Вклучува: голема маса, стаклен горен дел и лев аголен тросед. Со перничиња за седишта и 7 парчиња. полиестерски грб со патенти за лесно чистење. Погоден за надворешна употреба.

Димензии:

 

 • Димензии на софата: 236 x 67 -180 x 80 cm.
 • Димензии на седиштата: 218 x 58 – 160 cm.
 • Димензии на потпирачот за грб: 224 x 32 cm.
 • Висина на седиштето: 47 см.
 • Висина од земја до потпирач за рака: 59 см.

 

 

Табела:  Должина 143 cm / Ширина 73,5 cm / Висина 67 cm.

 

Предности:

 

 • Перници со патент
 • УВ заштита

 

 

 

 

Материјали:

 

 • Конструкција: метал
 • Покривка: плетен плетен
 • Горна маса: стакло
 • Седиште и потпирач за грб: перници – полиестер

 

 

 

 

 

 

Бои:

 

 

 •  кафеава/беж
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Тропик аголна Garnitura Tropik

42.890 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД