fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Валентино сет маса две фотелји и двосед

13.390 ден

SKU: 11734 Категории ,
Сподели:
Градинскиот салон е вашиот најдобар избор. Се состои од тросед со две седишта, две фотелји и маса. Изработен е од челик и обложен со специјален третман тркалезен (круг) плетен. Погоден за домашна и професионална употреба .
 
Боја:
 
Бело
 
Димензии на троседот:

Должина: 124 см
 
Должина на седиштето: 115 см
 
Ширина: 62 см
 

Ширина на седиштето: 45 см

 
Висина: 77 см
 
Висина на седиштето: 44 см
 
Седиште со дебелина од 5 см
 
Димензии на фотелја:
 
Должина: 60 ​​см
 
Должина на седиштето: 54 см
 
Ширина: 62 см
 
Ширина на седиштето: 45 см
 
Висина: 77 см
 
Висина на седиштето: 34 см
 
Седиште со дебелина од 5 см
 
Димензии на масата:
 
Должина: 88 см
 
Ширина: 48 см
 
Висина: 40 см
 
Дополнителни детали:
 
Високо квалитетна конструкција
 
Полуводоотпорна полиестерска ткаенина
 
Површина на маса изработена од проѕирно стакло од 5 мм
 
Нијансата на бојата на екранот може да се разликува од вистинските.
 
Голема издржливост – Погоден за надворешна употреба.
 
Производ кој се собира за лесен транспорт и складирање.
 

Одржување:
Издржливоста на челикот и плетенот го прават чистењето лесно. Се избегнува употреба на детергенти. Во тешки дамки, се препорачува да се користи топла вода со сапуница. Користењето машина за перење под притисок или црево ќе го оштети производот.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Валентино сет маса две фотелји и двосед

13.390 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД