fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ВИОЛА сет маса со 2 стола garnitura VIOLA

SKU: 10093 Категории ,
Сподели:
  • 🍀 СТРАНИЦА НА ЈАЖЕ: Рачно ткаеното јаже од 3-делен сет на отворено бистро е познато по тоа што е водоотпорно, отпорно на УВ, отпорно на триење и кинење. 2“ меките дебели перничиња на надворешното бистро столче обезбедуваат максимална удобност, отстранливиот капак со патент нуди лесно чистење и одржување
  • 🍀 ИЗДРЖЛИВ БИСТРО СЕТ: Тешката ‘рѓа и цевките отпорни на временски услови на комплетот мебел за двор од 3 парчиња нудат дополнителна поддршка за да се спротивстави на елементите. Засилената метална рамка од дворниот бистро комплет е изградена да трае, што овозможува масата лесно да држи се
  • 🍀 ТАБЕЛА ОД КАМЕРЕНО СТАКЛО: Масата од калено стакло лесно се чисти, избришете го комплетот за бистро маса со влажна крпа штом ќе се извалка масата. Модерен сет за разговор од 3 дела е идеален за градина, балкон, палуба и кој било друг внатрешен надворешен простор за живеење
  • 🍀 ЕРГОНОМИЧЕН ДИЗАЈН: Овој комплет за надворешни столици и маси има грб во облик на школка и заоблен потпирач за рака, обезбедувајќи екстремна поддршка и го намалува напрегањето на мускулите. Поставениот стол во двор може да ја промовира циркулацијата на воздухот и да спречи акумулација на топлина и влажност
  • 🍀 ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ: Комплетот за градинарски мебел на отворено лесно се составува според упатството за инсталација. Нозете што се прилагодуваат на висина ги прават комплетите за разговор во двор да одржуваат стабилност во секое време и да ги спречат несаканите лизгања и гребаници на подот
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ВИОЛА сет маса со 2 стола garnitura VIOLA

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД