fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитури НОЛА сет маса со 4 столици Garnitura Nola set masa so 4 stolici

18.890 ден

SKU: 011947 Категории ,
Сподели:

Овој извонредно дизајниран сет за градинарски мебел од ратан се состои од 1 маса, 4 столици и 4 отстранливи перничиња за седишта и ќе стане фокусна точка на вашата градина или двор!

Челичните рамки и алуминиумските стапала ја прават масата и столовите цврсти и стабилни, но бидејќи конструкцијата е исто така лесна, сите предмети лесно се движат наоколу.

Благодарение на отпорниот на временски услови и водоотпорниот PE ратан, комплетот за надворешен мебел лесно се чисти.

Дебелите, отстранливи перничиња за седишта ја зголемуваат удобноста на седиштата и лесно се мијат.

Испораката вклучува 1 маса со стаклен врв, 4 столчиња од ратан и 4 отстранливи перничиња за седишта, вкупно 9 парчиња. Напомена: Препорачуваме да го покриете комплетот на дожд, снег и мраз.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитури НОЛА сет маса со 4 столици Garnitura Nola set masa so 4 stolici

18.890 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД