fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол преклоп пластика метал Stol na preklop Original price was: 2.100 ден.Current price is: 1.490 ден.
Градинарски помагала гребло гребула gradinaska greblo grebula Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден.

Градинарска лопата мала Gradinarsa lopatka

Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден.

Шифра: 009066 Категории ,
Сподели:
  • Остро, зашилено сечило за лесно сечење низ почвата и корените
  • Удобна рачка за сигурен и ергономски стисок
  • Лесен и лесен за маневрирање во тесни простори
  • Идеален за употреба во мали градини, жардинери и цветни леи
  • Може да се користи и за плевене и одгледување на почвата

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска лопата мала Gradinarsa lopatka

Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД