fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Градинарска лулашка ЕЛПА gradinarska lulaska ELPA

11.190 ден

SKU: 10077 Категории ,
Сподели:
 • ПРЕМИУМ ПЕРНИЦА – Доаѓа со меко длабоко меки перниче, совршено за да се свиткате во топол и сончев ден, со книга и ладна шолја кафе.
 • ИДЕАЛНИ ЗА ПАЛУБИ, БАЛКОН, ГРАДИНА – Уникатното столче за нишање е совршен додаток на кој било простор надвор, како што е двор во двор, палуба, во сончева соба или градина, или во близина на базен или бар на отворено.
 • ПОДДРШКА ЗА СИТЕ ВРЕМЕ – Изработени од поли најлон обвиткан околу тешка железна рамка за заштита од временски услови, сила и издржливост.
 • УПОТРЕБА ЗА ВНАТРЕ И НАДВОРЕШЕН – Цврст и безбеден е за седење и ќе биде одличен додаток на вашиот внатрешен или надворешен мебел.
 • ЛУКСУЗЕН КОМФОР – Со цврста железна рамка обложена со прав, седиштето на оваа нишалка во двор на отворено е испреплетено со луксузен синтетички ратан кој создава стилско и поддржувачко место за релаксација.
 • ПОСТАВУВАЊЕ СО ОТСТРАНУВАЊЕ – Дизајниран за едно лице. Дизајн што се одвојува, лесен за инсталирање и расклопување. 
 • Издржлив капацитет: 150 kg.
 •  Големина на стол: 109 x 69 x 91cm  (Д x Ш x В) |
 • Целокупна големина: 94,5 x 94,5 x 194,5 cm  (Д x Ш x В)
 • Материјал – Мебел Надворешен/Внатрешен/Балкон/Градина/Вара/Висечка нишалка столица со ратан и плетен држач.
 • ВИСОК КВАЛИТЕТ – Столчето за нишање со висечка корпа додава забавна атмосфера во вашиот надворешен простор. Изграден со издржлив плетен од вештачки ратан во темно кафеава боја и цврста железна рамка, лесен е за нега и изработен да трае.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска лулашка ЕЛПА gradinarska lulaska ELPA

11.190 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД