fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Градинарска лулашка Hudson висечка метална црна-pp природна-беж перница 110x100x202cm

9.799 ден

SKU: 135-00008 Категорија
Сподели:

Хадсон градинарска нишалка pakoworld висечка метална црна-pp природно-беж перница 110x100x202cm

Доколку барате моменти на релаксација на балконот или во градината со естетиката и квалитетот на пакетото, тогаш градинарската нишалка Хадсон е идеалниот предлог решение за вас.

Технички карактеристики:
Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со голема отпорност на абење и време. Цврста конструкција погодна за употреба во вашата градина или балкон. Боја: црна
PP облога: армиран полипропилен
Пакетот ја вклучува и перницата што одговара точно на големината на креветчето. Изработен е од ткаенина и е достапен во беж боја. Поставата на перницата од пена која нуди удобност и издржливост на седиштата. Издржливост 120кг.

Дијаметар на метална основа: 100 см
Димензии на креветчето:
Должина: 110 cm
Ширина: 70 cm
Висина: 115 cm

Вкупни димензии на креветчето:
Должина: 110 cm
Ширина: 100 cm
Висина: 202 cm

Капацитет на тежина: 150kg

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска лулашка Hudson висечка метална црна-pp природна-беж перница 110x100x202cm

9.799 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД