fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Градинарска лулашка Лусија Gradinarska lulaska LUSYA

9.290 ден

SKU: 10079 Категории ,
Сподели:
Фотелја изработена од ратан, челик и полиестер, под семејството на фотелји, боја беж, современ стил. Мерки: 90 должина x 95 ширина x 195 висина и тежина 25,1 кг.

Карактеристики

  • Бојата и пријатната естетика особено добро функционираат на балконот или градината, правејќи го просторот попријатен и удобен.
  • Висококвалитетните материјали и стандардите за производство нудат супериорна цврстина и издржливост со стилска, долготрајна завршница.
  • Ратан
  • Челик
  • Памук
  • Капацитет на тежина: 110 кг

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска лулашка Лусија Gradinarska lulaska LUSYA

9.290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД