fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Градинарска трпезариска маса Calan-Watson сет од 3 метални црно-текстилен сива боја

4.670 ден

SKU: 140-25415 Категории ,
Сподели:

Градинска трпезариска маса Calan-Watson сет од 3 метал црно-текстилен сива

Дали сакате издржлив сет за јадење за вашиот балкон или градина што естетски ќе го надгради вашиот простор? Серијата Calan-Watson е идеална за вас бидејќи ја комбинира естетиката со квалитетна конструкција.

Комплетот се состои од две фотелји и маса

Технички карактеристики на масата:
Стабилна рамка изработена од одличен квалитетен метал со отпорност на стрес и абење.
Главно масичка изработена од калено 5мм – проѕирен воден бран.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Се нуди во црна боја.

Димензии на масата:
Должина: 60 ​​см
Ширина: 60 ​​cm
Висина: 70 cm

Технички карактеристики на фотелја:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење. Главно тело на стол изработено од текстилен со одличен квалитет. Текстилот е ткаенина со висока отпорност на сончево зрачење и влажност, а во исто време и овозможува на кожата да „дише“, а со тоа создава удобност во седиштето.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови.
Складни: нуди леснотија на транспорт и складирање.
Се нуди во црно-сива боја.

Димензии на фотелја:
Должина: 55 cm
Ширина: 75 cm
Висина: 95 cm
Висина на седиштето: 43 cm

Забелешки:
Фотелјите се испорачуваат склопени додека на масата е потребно склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска трпезариска маса Calan-Watson сет од 3 метални црно-текстилен сива боја

4.670 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД