fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Градинарска трпезариска маса Valor-Tade сет од 7 метал бела боја Original price was: 13.500 ден.Current price is: 10.990 ден.
Градинарска трпезарија Valor-Calan сет од 7 метал-текстилен кафеав Original price was: 16.000 ден.Current price is: 13.290 ден.

Градинарска трпезариска маса Valor-Calan сет од 5 метал-текстилен кафеав

Original price was: 10.500 ден.Current price is: 9.090 ден.

Шифра: 200-000382 Категории ,
Сподели:

Градинарски комплет Valor-Calan сет од 5  метал-текстилен кафеава

Дали сакате издржлив сет за јадење за вашиот балкон или градина што естетски ќе го надгради вашиот простор? Серијата Valor-Tade е идеална за вас бидејќи ја комбинира естетиката со квалитетната конструкција.

Сетот се состои од четири фотелји и маса

Технички карактеристики на масата:
Стабилна рамка изработена од одличен квалитет на метал со отпорност на стрес и абење. Има заоблени агли за да спречи повреди.
Главно маса изработена од 5mm калено стакло – проѕирен воден бран.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Се нуди во кафена боја.
Димензии на производот:
Должина: 120 cm
Ширина: 70 cm
Висина: 70 cm

Технички карактеристики на фотелја:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење. Главно тело на стол изработено од текстилен со одличен квалитет. Текстилот е ткаенина со висока отпорност на сончево зрачење и влажност, а во исто време и овозможува на кожата да „дише“, а со тоа создава удобност во седиштето.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Складни: нуди леснотија на транспорт и складирање.
Се нуди во кафена боја.
Димензии на производот:
Должина: 55 cm
Ширина: 75 cm
Висина: 95 cm
Висина на седиштето: 43 cm

Забелешки:
Столовите се испорачуваат склопени додека масата треба да се склопи.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска трпезариска маса Valor-Calan сет од 5 метал-текстилен кафеав

Original price was: 10.500 ден.Current price is: 9.090 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД