fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Градинарска Сет Валор-Таде метал бела боја Valor-Tade Original price was: 10.500 ден.Current price is: 8.490 ден.
Градинарска трпезариска маса Valor-Calan сет од 5 метал-текстилен кафеав Original price was: 10.500 ден.Current price is: 9.090 ден.

Градинарска трпезариска маса Valor-Tade сет од 7 метал бела боја

Original price was: 13.500 ден.Current price is: 10.990 ден.

Категории ,
Сподели:

Градинарски комплет Valor-Tade сет од 7метални бели

Сакате издржлив сет за јадење за вашиот балкон или градина што естетски ќе го надгради вашиот простор? Серијата Valor-Tade е идеална за вас бидејќи ја комбинира естетиката со квалитетната конструкција.

Сетот се состои од шест фотелји и маса

Технички карактеристики на масата:
Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на стрес и абење. Има заоблени агли за да спречи повреди.
Главно горната маса изработена од калено затемнето стакло.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Се нуди во бела боја.
Димензии на производот:
Должина: 140 см
Ширина: 80 cm
Висина: 70 cm

Технички карактеристики на фотелја:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Складни: нуди леснотија на транспорт и складирање.
Се нуди во бела боја.
Димензии на производот:
Должина: 54 cm
Ширина: 58 cm
Висина: 73 cm
Висина на седиштето: 42 cm

Забелешки:
Производот се испорачува склопен во фабричко пакување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска трпезариска маса Valor-Tade сет од 7 метал бела боја

Original price was: 13.500 ден.Current price is: 10.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД