fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Градинарска сет маса Calan-Watson сет од 3 метал-текстилен кафеав Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.890 ден.
Градинарски салон Акапулко сет од 3 метал-пе тиркизна боја garnitura akapulko set 3 Original price was: 7.500 ден.Current price is: 6.570 ден.

Градинарска трпезариска маса Watson-Calan сет од 3 метални црно-текстилен сива боја

Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.890 ден.

Категории ,
Сподели:

Градинска трпезариска маса Watson-Calan сет од 3  метал црно-текстилен сива

Дали сакате издржлива трпезариска маса за вашиот балкон или градина која естетски ќе го надгради вашиот простор? Палетата за градини Watson-Calan е идеална за вас бидејќи ја комбинира естетиката со квалитетна конструкција.

Комплетот вклучува: Две фотелји и маса

Технички карактеристики на масата:
Стабилна рамка изработена од одлично квалитетен метал со отпорност на стрес и абење. Аглите се заоблени за да се спречи повреда.
Главно маса изработена од 5mm калено стакло – проѕирен воден бран.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Се нуди во црна боја.

Димензии на маса:
Должина: 60 ​​cm
Ширина: 60 ​​cm
Висина: 70 cm

Технички карактеристики на фотелја:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење. Главно тело на стол изработено од текстилен со одличен квалитет. Текстилот е ткаенина со висока отпорност на сончево зрачење и влажност, а во исто време и овозможува на кожата да „дише“, а со тоа создава удобност во седиштето.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови.
Складни: нуди леснотија на транспорт и складирање.
Се нуди во црно-сива боја.

Димензии на фотелја:
Должина: 55 cm
Ширина: 75 cm
Висина: 95 cm
Висина на седиштето: 43 cm

Забелешки:
Фотелјите се испорачуваат склопени додека масата треба да се склопи.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска трпезариска маса Watson-Calan сет од 3 метални црно-текстилен сива боја

Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.890 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД