fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Градинарска лопата мала Gradinarsa lopatka Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден.
Градиннарски алат помагала мотика gradinarski alat motika Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.

Градинарски помагала гребло гребула gradinaska greblo grebula

Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден.

Шифра: 90687 Категории ,
Сподели:
  • Рачниот гребло за алат со метална глава е за градинарска употреба, гумената рачка е удобна за држење.
  • Одлично за плевење, сеење, вртење почва итн.
  • Можете да направите домашно градинарство со вашето или надвор за садење.
  • Материјал: челик, пластика;
  • Големина на гребло: 9 x 7,5 см (Д*Ш*В)
  • Големина на рачката: 15 x 3cm(L*D);
  • Вкупна должина: 28cm
  • Тежина: 212 g
  • Пакет : 1 x Градинарско гребло
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарски помагала гребло гребула gradinaska greblo grebula

Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД