fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Градинарски сет помагала гребло лопатка и мотика Gradinarski set pomagala Original price was: 800 ден.Current price is: 599 ден.
Стол плажа преклоп Stol plaza preklop Original price was: 1.050 ден.Current price is: 790 ден.

Градинарски сет 2 лопатки и гребло Gradinarski set lopatki i greblo

Original price was: 400 ден.Current price is: 299 ден.

Шифра: 9069 Категории ,
Сподели:
 • Екстра цврстина Фибер композитот е лесен, но поцврст од челикот
 • Доживотна гаранција – Ако вашата алатка се скрши, ќе ја замениме
 • Комплетот за градинарски алат вклучува голема мистрија за глава, пресадувач и култиватор
 • Најлонскиот фиберглас е многу посилен од пластичните градинарски алати
 • Цврст едноделен дизајн
 • Димензии: Должина:
 • Гребло 270 x 75 mm
 • Лопатка 285 x 55 mm
 • Лопатка 280 x 80 mm
 • Материјал: Пластика
 • Наменето за градина
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарски сет 2 лопатки и гребло Gradinarski set lopatki i greblo

Original price was: 400 ден.Current price is: 299 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД