fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Градиннарски алат помагала мотика gradinarski alat motika Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.
Градинарски сет 2 лопатки и гребло Gradinarski set lopatki i greblo Original price was: 400 ден.Current price is: 299 ден.

Градинарски сет помагала гребло лопатка и мотика Gradinarski set pomagala

Original price was: 800 ден.Current price is: 599 ден.

Сподели:
  • Рачките за лизгање ги отстрануваат напрегањата од вашите раце, ергономскиот дизајн ќе го минимизира притисокот во вашиот зглоб.
  • идеален за различни задачи, вклучувајќи копање, плевене, олабавување на почвата, проветрување, пресадување и сл.
  • овие градинарски алатки се лесни, лесни за носење дома или на отворено.
  • Разноврсна употреба, Лесно за олабавување на почвата и погодна за одгледување.
  • Можете да ги користите за садење, плевене или собирање почва. Тој е многу мал и ултра лесен може да го носи секаде
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарски сет помагала гребло лопатка и мотика Gradinarski set pomagala

Original price was: 800 ден.Current price is: 599 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД