fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Градинарски помагала гребло гребула gradinaska greblo grebula Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден.
Градинарски сет помагала гребло лопатка и мотика Gradinarski set pomagala Original price was: 800 ден.Current price is: 599 ден.

Градиннарски алат помагала мотика gradinarski alat motika

Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.

Шифра: 009068 Категории ,
Сподели:
  • Рачките за лизгање ги отстрануваат напрегањата од вашите раце, ергономскиот дизајн ќе го минимизира притисокот во вашиот зглоб.
  • идеален за различни задачи, вклучувајќи копање, плевене, олабавување на почвата, проветрување, пресадување и сл.
  • овие градинарски алатки се лесни, лесни за носење дома или на отворено.
  • Разноврсна употреба, Лесно за олабавување на почвата и погодна за одгледување.
  • Можете да ги користите за садење, плевене или собирање почва. Тој е многу мал и ултра лесен може да го носи секаде
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градиннарски алат помагала мотика gradinarski alat motika

Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД