fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Камини мали декоративни амбиентален Kamin dekorativen ambiatelen Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.479 ден.
Дрвце светлечко 44лед Црна 60см Drvce svetlecko Original price was: 900 ден.Current price is: 649 ден.

Камин амбиентален мал kamin ambientalen mal

Original price was: 1.000 ден.Current price is: 679 ден.

Сподели:
 • 1. Материјал. Светлото за камин е изработено од ABS, кој е цврст и издржлив. Типот на LED 

  2. Ефект на вистински пламен. Овде нема пламен, овој украсен фенер изгледа како вистински пламен, изгледот е многу реален, но нема топлина. Тоа е како мини камин

  3. Овие украси за фенери за огниште се совршени за новогодишни централни елементи, централни елементи на отворено и внатре, декор на влезот, декор на камин, декор на двор или на врвот на вашите кујнски кабинети.

  4. Подароци. Совршен празничен подарок, роденденски подарок за пријател, љубовник или роднина.

  Внимание: Бидејќи големината се мери рачно, може да има грешка од 1-2 см. 

  Боја: Поради ефектот на приказ на различни монитори, бојата на производот може да има мали грешки, ве молиме разберете.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Камин амбиентален мал kamin ambientalen mal

Original price was: 1.000 ден.Current price is: 679 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД