fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Сијалички 4м батерија жичени Sijalicki 4m ziceni baterija Original price was: 150 ден.Current price is: 79 ден.
Камин амбиентален мал kamin ambientalen mal Original price was: 1.000 ден.Current price is: 679 ден.

Камини мали декоративни амбиентален Kamin dekorativen ambiatelen

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.479 ден.

Шифра: 606769 Категории , ,
Сподели:

Светилка – LED камин; Се напојува со вклучен USB, се напојува со 3 батерии R14S (C) (не се вклучени). Материјал: полистирен; Степен на заштита IP20

Земја на потекло: Кина

Тежина: Големина: h38*25cm

Кафеава боја

Тип на производ: Декоративен камин

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Камини мали декоративни амбиентален Kamin dekorativen ambiatelen

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.479 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД