Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Капа за декорирање на маса есцајз Kapa za dekorirawe na escaj mas vino dekor

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

SKU: 402295 Категорија
Сподели:
  • Декорација на масата: џебовите за прибор за јадење не само што се многу практични, туку помагаат и гостите да се чувствуваат добредојдени. Фактот дека масата е веќе поставена, а приборот за јадење е визуелно нареден, создава пријатна атмосфера
  • Чисто и хигиенско: ова го штити приборот за јадење од нечистотија и гарантира особено чиста и хигиенска услуга
  • Идеален за надворешна употреба: угостителските компании кои работат на тераси и на отворено, користете го овој практичен помошник за да се осигурате дека приборот за јадење не е однесен од ветерот
  • Употреба: На празничните маси ја прават елегантната вечера попривлечна. Главна улога има изгледот и позитивниот впечаток кај гостите
  • Параметри: боја: кафена, висина: 18 см, ширина: 7 см, материјал: 100% полиестер

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Капа за декорирање на маса есцајз Kapa za dekorirawe na escaj mas vino dekor

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД