fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шолја за кафе лукс / keramicka solja za kafe

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Сподели:
  • Божиќни украси: Криглата е многу погодна за шолји за кафе, млечна моќ и други микро пејзажи, таа е добар избор за новогодишни украси, а можете да направите и совршен подарок за да му подарите на вашето семејство или пријатели.
  • исклучително практична: Ова е сосема нова и висококвалитетна керамичка чаша, која е многу практична. Криглата е мала и симпатична, па затоа е многу тешко да се скрши и може да се користи како дневна шолја кафе. Овие шолји за кафе се исклучително практични и убави.
  • прекрасно изработени: без разлика дали се работи за љубител на кафе или пријател, овие мили чаши ќе бидат навистина елегантни и стручно изработени.
  • висококвалитетно дрво: Керамичките чаши се внимателно изработени и изработени со висококвалитетна изработка.
НЕ ДОБРИ ПРЕДМЕТИ, ОДЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ✨: Познат во Лондон, Париз Building шолји за кафе со лажица Керамички чаши со капак Шолја за млеко Шолја за чај Шише со термос за вода
ИМОТ НА ПРОИЗВОДОТ:✨ Основно: Името на брендот е tcup. Материјалот е керамички. Додатоци е со лажица. Керамичкиот тип е коскена порцелан. Стилот е европски. .Сертификацијата е ciq.
ПРИЧИНИ ЗА КУПУВАЊЕ:✨ Шолји за кафе: криглата е изработена од висококвалитетна керамика, која е издржлива и лесна за чистење. може да се користи за топли или ладни пијалоци. ✨ Шише со вода: висококвалитетна керамика, без bpa, машина за миење садови и микробранова печка. широкото отворање на устата го прави полнењето и чистењето едноставно. ✨ Стилско пакување: ние сме горди што ви нудиме производи со најдобар квалитет и најдобра услуга за клиентите. ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со купувањето, ве молиме известете нè и ние или ќе го замениме или ќе ви ги вратиме парите! ✨ Применливи прилики: погоден за сите видови прилики, како што се канцеларија, дом, кафуле, кафуле, ресторан итн. исто така е совршен подарок за вашето семејство и пријатели. ✨ Издржлив: висококвалитетната керамика ја прави оваа шолја за кафе издржлива и долготрајна. погоден е за топли или ладни пијалоци. безбедно во машина за миење садови и микробранова печка. ✨ Извонреден комфор: оваа шолја за кафе е направена од висококвалитетна керамика. тој е дизајниран со вас на ум, за да можете да уживате во омилениот пијалок во секое време.
В
Избери модел

Paris 1, Italy, London, Paris 2

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолја за кафе лукс / keramicka solja za kafe

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД