Бесплатна достава за нарачка над  3000ден. и МАГИЧЕН подарок од МБ дисконт

Прикажувам 1–12 од 91 резултати

УГОСТИТЕЛСТВО

Прикажи 12 20 30 All

Дозер за шишиња за точење алкохол, пластика, заоблен дизајн за истекување dozer za alkohol za sise

Чаша Кригла ДОН 500мл пиво 96518/Krigla staklena DON pivo

Чаши Тајмлес 4/1 стакло кристалекс 295мл 52820/ Casi Timeless stakleni pasabahce

Послужавник ајнцер меламин пластика-гумирано /posluzavnik ajncer melamin

ф36
Ф42см

Коблер шејкер коктели од не’рѓосувачки челик /Kobler sejker za koktel so kapak

Гумена подлога за чаши, ресторани, барови 012491/Gumena podloga za sank

Барски асортиман, барски алатки, дозер за шише 40ml 003896

Чаша пиво ПИНТ стакло 500мл 6/1 13449/Casi stakleni “PINT”

Чаши лифи pasabahce / Casi Lifi stakleni 345ml 420855 4/1

Шаблони за декорација на кафе, торта, колачи

Чаши Маргарита Капри стаклени 1/1 Casi stakleni Margarita Capri 44386 305ml

Чаши Стаклени Тајмлес на столче коктел 550мл 4/1 Casi stakleni Timeles koktel pasabahce 440237

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД