fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Се прикажуваат сите 9 резултати

Барска опрема

Прикажи 12 20 30 All

Барски асортиман, барски алатки, дозер за шише 40ml 003896

Барски асортиман, барски алатки, држач за шише 003904

Дозер шејкер коктел пвц Dozer sejker koktel 723590

Кибла за шише лед мраз кофа 3л Kibla za sise mraz led

Коблер шејкер коктели од не’рѓосувачки челик /Kobler sejker za koktel so kapak

Професионален рачен алуминиумски диспанзер за шлаг 800123

Сет шејкер од не’рѓосувачки челик и стаклена чаша за мешање на коктели/set sejker koktel

Стаклен шејкер за коктел 580ml 521559/sejker staklen za kokteli francuski

Толчник за коктели мохито со иноксна рацка дробилка мелница / Tolcnik za kokteli mohito inoksna racka drobilka melnica 730727

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД