fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Количка за пазарење Kolicka za pazarenje

Original price was: 900 ден.Current price is: 699 ден.

Сподели:

Количка за пазарење торба со две тројни тркала, преклоплива и многу удобна.
Тројните тркала помагаат при качување по скали или нерамнини.
Чантата е цврста, има капак и има џеб со патент на задната страна.
Метална рамка со две тројни тркала.

Димензии:
торба: 54 x 34 x 18 cm
Висина на количка со рачка 94 cm  45кг носивост .

Посетете ја нашата страница или проверете го нашиот профил за повеќе понуди! 🙂

Димензии 18 × 34 × 54 cm
Избери Боја~

, , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Количка за пазарење Kolicka za pazarenje”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Количка за пазарење Kolicka za pazarenje

Original price was: 900 ден.Current price is: 699 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД