fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Количка за пазарување Kolicka za pazaruvanje 100636

599 ден

бордо
плава
темно плава
црвена
црна
Сподели:

Количка за пазарење торба со две тркала, преклоплива и многу удобна.
Тројните тркала помагаат при качување по скали или нерамнини.
Чантата е цврста, има капак и има џеб со патент на задната страна.
Метална рамка со две тројни тркала.

Димензии:
торба: 54 x 34 x 18 cm
Висина на количка со рачка 94 cm

18

Димензии 18 × 34 × 54 cm
Избери Боја~

, , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Количка за пазарување Kolicka za pazaruvanje 100636”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Количка за пазарување Kolicka za pazaruvanje 100636

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД