fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Скала дрвена со Дедо Мраз Skala drvena so dedo mraz Original price was: 300 ден.Current price is: 199 ден.
Божиќна фигура на пингвин 10x7x6cm Pingvin keramika Original price was: 320 ден.Current price is: 219 ден.

Коњ Оревокршачка Црн полиестер Висина 25см. Kojn orevokrsacka poliester

Original price was: 1.100 ден.Current price is: 779 ден.

Сподели:

Божиќна Оревокршачка со коњ од компанијата Илијадис, во црна боја, за да му дадете на вашиот простор луксузен и празничен чин. Тоа е симбол на љубовта, среќата и моќта што се нуди за Божиќ и ве „допира“ со својата магија. Изработен е од полирезин. Ова е во суштина синтетичка смола, прилично издржлив материјал што може да се обликува, овозможувајќи високо ниво на детали.

• Висина: 25cm.
• Должина: 19cm.
• Ширина: 8cm.
• Материјал: Полиестер

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Коњ Оревокршачка Црн полиестер Висина 25см. Kojn orevokrsacka poliester

Original price was: 1.100 ден.Current price is: 779 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД