fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Сталажа организер полица обувки Stalaza polica organizer obuvki konduri pvc Original price was: 1.000 ден.Current price is: 749 ден.
Продадено!

Корпа канта за одпадоции кли кла слим Korpa kanta odpadoci kli kla slim

149 ден749 ден

Шифра: Не е достапно Категории , , ,
Сподели:

• Не испушта мирис благодарение на дизајнот на преклоп.

• Благодарение на неговиот подвижен капак, можете да го оставите вашето ѓубре внатре без да го допирате капакот.

• Дом, работно место, училиште, болница, ресторан, хотел итн. Погоден е за употреба на места.

• Се произведува во структура која нема да биде под влијание на корозивни хемикалии.

• Педална корпа за отпадоци изработена од квалитетен материјал кој може да се користи многу години.

• Благодарение на нејзиниот отстранлив капак, можете лесно да ја отстраните кесата за ѓубре, која можете да ја набавите од нашата веб-страница, и да спречите паѓање на кесата со тоа што ќе ја стегнете помеѓу капакот и комората.

Избери Литража

5л, 10л, 18л, 35л, 50л

Избери боја

Крем, Сива, Бела

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Корпа канта за одпадоции кли кла слим Korpa kanta odpadoci kli kla slim

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД