fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Кутија организер за алишта преклоплив Kutija organizer alista preklopliv Original price was: 600 ден.Current price is: 439 ден.
Четка ца вц шолја силиконска Cetka wc solja silikonska Original price was: 250 ден.Current price is: 139 ден.
Продадено!

Корпа платнена за облека алишта Korpa platnena za obleka alista

Original price was: 600 ден.Current price is: 399 ден.

Продадено!

Сподели:

Ако ви здодеа да гледате алишта низ целата куќа, потребна ви е голема корпа за перење со рачки за да ги одржувате вашите алишта чисти на едно место. Без разлика дали ги барате вашите алишта, ги чистите алиштата или ги чувате играчките, нашата пространа корпа за перење повеќе не е скучна работа. Организирајте ја вашата дневна соба, спална соба или расадник во која било неуредна просторија. Нашите преклопни корпи за перење совршено се вклопуваат во секој ентериер

Пробајте го!

Дали сакате да заштедите повеќе време при сортирање на вашите алишта во иднина?

Практиката на корпи за перење сега ви овозможува да ги сортирате вашите алишта веднаш штом ќе ги фрлите. Така, ќе заштедите драгоцено време.

Затворање против прашина
Преку нашето истражување, откривме дека повеќето клиенти се желни да сакаат нешто што е отпорно на прашина, дури и ако најчесто го користат за облека. Ова е причината зошто прво го објавивме новиот дизајн за да ја направиме корпата за перење со врвка за влечење за да ги задржи сите вашите внатрешни работи без прашина.

Водоотпорен PE облога
PE материјал е со голема водоотпорна функција, која секогаш може да остане сув внатре. Од друга страна, исто така е супер лесно да ја избришете внатрешната нечистотија со влажна крпа.

Спецификации:
Материјал: имитација на лен (Оксфордска ткаенина).
Големина:

L: 40 x 50 cm

Kапацитет: 60L

Вклучено пакување:
1* Корпа за перење:

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Корпа платнена за облека алишта Korpa platnena za obleka alista

Original price was: 600 ден.Current price is: 399 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД