fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Корпа веш алишта бајна тоалет Korpa ves alista bajna toalet B118

379 ден

бела
крем
плава
сива
темно плава
Сподели:

Корпа за алишта

Димензии: 370*470*530mm
Капацитет:50l

Избери Боја~

, , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Корпа веш алишта бајна тоалет Korpa ves alista bajna toalet B118”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Корпа веш алишта бајна тоалет Korpa ves alista bajna toalet B118

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД