fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Корпа за прашок накиш Б205 Korpa za prasok nakis 6l

129 ден

бела
кафеава
сива
Сподели:

Димензија 21*22*24

Волумен 6л

Димензии 21 × 22 × 24 cm
Избери Боја~

, ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Корпа за прашок накиш Б205 Korpa za prasok nakis 6l”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Корпа за прашок накиш Б205 Korpa za prasok nakis 6l

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД