fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Куќа исусово рагање Kuka isusovo ragawe 32*6*39см 600-40576

683 ден

Продадено!

Сподели:
 • Тип на светилка: LED
 • Материјал на производот: Дрво
 • Број на светилки: 10
 • Боја на светилката: Топло бела
 • Големина на сијалицата: 5 мм
 • Должина (см): 3,5 см
 • Висина (см): 38,5 см
 • Ширина (см): 6 см
 • Напојување: 3V
 • Тип на батерија: 2АА
 • Волт, килибар, вати/лед или сијалица: 3 V / 0,06 W
 • Вкупна потрошувачка во вати: 0,6 W
 • Степен на хидроизолација (IP): IP20
 • Тип на кабел: ПВЦ
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Куќа исусово рагање Kuka isusovo ragawe 32*6*39см 600-40576

683 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД