fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија со прегради организер за накит и шминки Kutija so pregradi Organizer za nakit i sminki tp575

Original price was: 180 ден.Current price is: 119 ден.

Сподели:

 

Тип: Кутија со прегради организер

Бренд:  Титиз Пластик

Земја на производство:  Турција Број на нивоа:  1

Цел:  за девојчиња , за деца , за ученици Кат:  женски , за девојчиња

Употреба:  организер ,  Број на делови:  2

Карактеристики на употреба:  во машини за миење садови

Особености:  виткање Главни карактеристики на Titiz Plastik TP-575

Материјал:  пластика

Димензии и тежина

Должина:16 см

Ширина:  12 см

Висина:  8 см

Формата:  правоаголна

Боја на производителот:бела сива

 

 

Типкутија кутија
Цел организер
Материјал пластика
Опрема сад за ситници
Димензии 160х120х83мм
Тежината 154 гр
Избери Боја

Бела, Сива

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија со прегради организер за накит и шминки Kutija so pregradi Organizer za nakit i sminki tp575

Original price was: 180 ден.Current price is: 119 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД