fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија со прегради Организер за шминки и накит Kutija so pregradi Organizer za sminki i nakit

139 ден

Сподели:
  • Марка: Titiz
  • Организатор шминки и накит
  • Може да се користи за складирање на шминка и мали производи на бироа и маси
  • Вклучува 1 парчиња
  • Материјал: пластика
  • Димензии: Д 160 x Ш 120 x В 135 мм
  • Достапни бои: бела и сива
Избери боја

БЕЛА, СИВА

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија со прегради Организер за шминки и накит Kutija so pregradi Organizer za sminki i nakit

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД