fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Не е важно дали имате намера да купите подарок поврзан со посебна пригода или да купите подарок без никаква пригода. Во секој случај, оваа кутија за накит ќе биде добар избор. Бојата на овој производ, која е достапна само во бела боја, има многу обожаватели. Оваа кутија за накит е посебен производ со висок степен на популарност што е невозможно некој да не се радува да ја добие на подарок. Ако вашиот накит секогаш се наоѓа низ куќата или воопшто не се наоѓа, мора да ја знаете неопходноста да имате убава и стилска кутија за накит.

Најважната карактеристика на оваа бела дрвена кутија за накит е нејзината пространост. Оваа кутија за накит, која има и фиока, овозможува внатре во неа да ставите многу накит. Можете дури и да ги ставите вашите часовници во него и не грижете се за недостатокот на простор за вашиот накит. Надворешниот материјал на овој производ е изработен од квалитетно дрво, а внатрешноста е исто така изработена од кадифена текстура. Оваа кутија за накит има и огледало. Тежината на оваа кутија за накит е еден килограм, иако вкупната тежина на пакувањето е околу 3 килограми. Израдувајте ги вашите најблиски со купување на оваа кутија за накит и покажете им го вашиот прекрасен вкус. Оваа прекрасна и стилска кутија за накит сигурно ќе го освои срцето на секоја дама со вкус.

Белата дрвена кутија за накит е достапна во обоен подарок и можете лесно да ја купите и да ја доставите до вашата врата.

Димензија :30*30*11см

Димензии 30 × 30 × 11 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за накит дрвена бела Kutija za nakit drvena bela

1.849 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД