fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за организирање декоративна Kutija za organiziranje i skladiranje dekorativna 12л M-11493

159 ден

Сподели:

Ние ги обликувавме решенијата кои придонесуваат за уредување на просторите за живеење со додавање на визуелен квалитет.

Покриен и украсен дезен.

Можете да го користите како кутија за играчки, кутија за активности, кутија за хоби.

Можете да ги чувате вашите неискористени предмети и облека.

Изработени од тврда пластика.

 

Големина на производот: 38x26x20 см

Димензии 38 × 26 × 20 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија за организирање декоративна Kutija za organiziranje i skladiranje dekorativna 12л M-11493”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за организирање декоративна Kutija za organiziranje i skladiranje dekorativna 12л M-11493

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД