fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ламба против инсекти/lamba protiv insekti

Original price was: 420 ден.Current price is: 299 ден.

Шифра: 708192 Категории , Ознака:
Сподели:

Универзалната порта за напојување преку USB ви овозможува да ја напојувате и користите својата стапица за комарци со адаптер, батерија за напојување, компјутер и повеќе, правејќи го Mosquito Trap X совршено пренослив за јадење на отворено или авантури за кампување.

Се одликува со приклучок за напојување преку USB и Енергетски ефикасен, без зрачење  ослободува виолетови светлосни бранови (365 НМ до 395 НМ) за неодоливо да ги намами комарците и да ги заклучи во безбедната комора за спасување внатре.

Во меѓувреме, нежниот вентилатор го имитира протокот на здив (природен механизам за лов на комарци). Заедно, тие се неодолива мамка за комарците и летачките штетници. Голем погон, но тивок, повеќе нема да ве будат гласни звуци од традиционалните запери!

Еднаш, вметнат во стапицата за заштита од бегство, вградениот вентилатор , умно ги суши комарците внатре брзо и ефикасно – со двојно поголема ефикасност од затворачите на бубачки во затворено и без бучава и опасност за домашните миленици и децата.

ЛЕСНО ЧИСТЕњЕ – : Само отклучете ја кутијата за складирање и испразнете ги мртвите комарци – просторот за складирање трае лесно 2-4 недели или повеќе, без потреба од расчистување за повеќето домашни потреби. Нема неуредно расчистување или расфрлани пржени комарци.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ламба против инсекти/lamba protiv insekti

Original price was: 420 ден.Current price is: 299 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД