fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лампиони 10см сет 12 лукс Lampioni set 12 10sm

703 ден

SKU: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Одлична оригинална декорација-деталите се доказ

Со други избори на пазарот

Различни, овие ретро божиќни украси се добро изработени, рачно нацртани и елаборирани.

Процесот на фина резба ги обезбедува деталите за секој минијатурен украс, и го цртаме секој украс со рака со високи вештини во ретро стил.

Прекрасен емотивен украс кој го комбинира стилот на древниот фармерски стил, дозволете вашите пријатели и семејството да поминат едноставни празници заедно.

Нашите лампиони за декорации се неверојатни .

Вашето дете може да го користи за украсување на сопствена Елка

Избери Нијанса

Зелено-црвен-златно микс, Сребрено -Бело микс, Црвено -Бело микс, Теркизно -бело -златно микс, Златно -Бело Микс

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лампиони 10см сет 12 лукс Lampioni set 12 10sm

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД