fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лампиони 6см сет 30 Лукс Lampioni 6sm set 30 LUX

623 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Прекрасни новогодишни украси: 30 парчиња новогодишни лампиони во 5 уникатни новогодишни дизајни и 6 парчиња за секој дизајн.

Исполнет со конец од пенливи бисери, пенливи нишки или ѕвезди. 

Тие ја прават вашата елка поубава и разновидна.
Прекрасните сјајни и уникатни дезени за божиќна декорација ќе ја дадат вашата новогодишна декорација вашата елка ќе изгледа многу посебно.
Нераскинлива и безбедна: Божиќните лампиони се направени од еколошки и издржлива пластика, не е лесно да се скрши. 

Лесни за повеќето новогодишни елки кои се лесни и не ги тежат гранките на елката.
Божиќна декорација: декорација на божиќни лампиони за обоен приказ Божиќ, свадба, веридба, роденден, забава, како украс виси на украси за маса, гранки, горе рецепцијата, околу оградата и сл.

Избери Нијанса

Зелено Црвено Златно, Црвено Бело, Златно Бело, Сребрено Бело, Теркизно Бело

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лампиони 6см сет 30 Лукс Lampioni 6sm set 30 LUX

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД