fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лампиони 6см сет 30 лукс Lampioni 6sm set 30 lux

495 ден

бела
бордо
златни
лила
розе
сребрени
црвена
SKU: Не е достапно Категории , ,
Сподели:
  • 😜😜Блескавите ситници за новогодишна елка, украси со топчиња. Таа е погодна за украсување на пејзажниот распоред на новогодишните прозорци во хотели, ресторани, ресторани од висока класа, деловни згради и згради за да се задоволат персонализираните потреби на клиентите.
  • Тие ќе бидат совршени за украсување на вашиот дом и ќе станат дел од вашата празнична традиција.
  • 😜😜БОЖИЌНИ ЛАМПИОНИ – Овие орнаменти се направени од издржлива и еколошка пластика за да обезбедат одлични перформанси отпорни на кршење додека се споредуваат со традиционалните производи од стакло. Орнаментите што не се кршат ја комбинираат убавината и сјајот на вистинското стакло со нераскинливата практичност на пластиката.
  • 😜😜БОЖИЌНИ ЛАМПИОНИ ЛЕСНО СЕ ЧИСТАТ – За да не се откачи сјајот, усвоивме иновативна изработка. Со изработката, сите украси ќе бидат набиени во украсот со проѕирна топка и сјајот ќе биде залепен на внатрешната површина на топката за да можете лесно да го избришете украсот и да не го чистите сјајот во вашата куќа.
  • 😜😜КУКА ЗА РАСПОРЕДУВАЊЕ – Секој украс со топка опремува кука што може да се монтира со чипкано јаже за лесно да ја закачите. Со куката што може да се монтира, можете да ја наполните и чистата топка со вашите омилени украси.
  • 😜😜Блескави ситници за новогодишна елка Декорации со топки. Таа е погодна за украсување на пејзажниот распоред на новогодишните прозорци во хотели, ресторани, ресторани од висока класа, деловни згради и згради за да се задоволат персонализираните потреби на клиентите.
  • ЦЕНА НА ПАРЧЕ ИЗНЕСУВА 21ДЕН

Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лампиони 6см сет 30 лукс Lampioni 6sm set 30 lux

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД