fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка 210см Снежна Тенка Elka 210sm Snow Slim Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.649 ден.
Лампиони 6см сет 30 лукс Lampioni 6sm set 30 lux Original price was: 950 ден.Current price is: 619 ден.

Лампиони 6см сет 6/1 Lampioni 6sm set 6/1

Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Лампионите за новогодишна елка ја комбинираат убавината и сјајот на стаклото со нераскинливата практичност на пластиката.

Сите лампиони се добро обоени, а за сјајните топки, сјајот нема лесно да испадне! Тие се дури и блескави гледаш одблиску!

* Име на производ: Божиќна новогодишни лампиони

* Материјал: пластика

* Боја како што е прикажано

* Големина на пакување: 18*12*6cm

* Дијаметар на една топка: 6 см

* Количина: 6 br

Пакетот е вклучен: * Опис 1: 6 x Божиќни лампиони

 

Белешки:

1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот, осветленоста на светлината итн., вистинската боја на производот може малку да се разликува од сликата прикажана на веб-локацијата.

2. Дозволете мали отстапувања при рачно мерење во податоците.

Избери Боја

Црвено Бело, Златно Бело, Црно Златно

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лампиони 6см сет 6/1 Lampioni 6sm set 6/1

Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД