fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Лампиони 10см сет 12 лукс Lampioni set 12 10sm Original price was: 1.200 ден.Current price is: 879 ден.
Лампиони 6см сет 30 Лукс Lampioni 6sm set 30 LUX Original price was: 1.050 ден.Current price is: 779 ден.

Лампиони 8см сет 16 лукс Lampioni set 16 8sm

Original price was: 1.050 ден.Current price is: 779 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Одлична оригинална декорација-деталите се доказ

Со други избори на пазарот

Различни, овие ретро божиќни украси се добро изработени, рачно нацртани и елаборирани.

Процесот на фина резба ги обезбедува деталите за секој минијатурен украс, и го цртаме секој украс со рака со високи вештини во ретро стил.

Прекрасен емотивен украс кој го комбинира стилот на древниот фармерски стил, дозволете вашите пријатели и семејството да поминат едноставни празници заедно.

Нашите лампиони за декорации се неверојатни .

Вашето дете може да го користи за украсување на сопствена Елка

Избери Нијанса

Теркизно Бело, Црвено Бело, Зелено Златно Црвено, Златно Бело, Сребрено Бело

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лампиони 8см сет 16 лукс Lampioni set 16 8sm

Original price was: 1.050 ден.Current price is: 779 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД