fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Лампиони 6см сет 30 Лукс Lampioni 6sm set 30 LUX Original price was: 1.050 ден.Current price is: 779 ден.
Традиционален Свеќник декорација на прозорци ПВЦ 7/1 Sveknik svetlecki na struja Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.419 ден.

Лампиони микс сет 52 Lampioni miks set 52

Original price was: 600 ден.Current price is: 479 ден.

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:

 

*Направено од висококвалитетен материјал за трајна употреба.

*Овие украсни лампиони за новогодишни елки отпорни на кршење се направени од подебела и квалитетна пластика за да обезбедат одлични перформанси отпорни на кршење во споредба со традиционалните производи од стакло. Погодни за складирање и одлични за употреба за повеќе настани.

*Секој украс за лампион опремува капа со јаже за лесно да го обесувате.

Божиќни лампиони со лесни и нема да ги натежат гранките на елката.

Направете топла празнична атмосфера за вас.

*Нашите орнаменти се исто така неверојатни за венци, централни парчиња, куќишта или проекти за украсување божиќни уметности и занаети сами.

 

Спецификации:

Материјал: пластика

Боја: како што е прикажано

Количина: 52 бр

Големина: како што е прикажано

 

 

Избери Боја

Златно Бело, Црвено Бело, Црно Златно

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лампиони микс сет 52 Lampioni miks set 52

Original price was: 600 ден.Current price is: 479 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД