fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички новогодишни герланада 50m 300led во котор без можност за продолжување 8 програми за светење Sijalicki vo kotor bez moznost za porodolzuvanje

839 ден

димензија: 50m + 0.5m кабел

боја: топло бело, топло жолто

300 LED сијалички

8 функции на светење

Сподели:
СПЕЦИФИКАЦИИ НА СВЕТЛИНА
Број на светилки 300 Боја на кабелот силиконска
Висина на дрво 3-4м Контролер со повеќе дејства? Да
Боја на сијалицата Повеќебојни Извор на енергија струја
Должина на осветлување 50 м Употреба во внатрешна и надворешна употреба? Да
Должина на олово Вграден тајмер? не
Растојание на сијалиците 8 см

ИЗБЕРИ БОЈА

Бела неонско, Шарена, Топло Жолта

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни герланада 50m 300led во котор без можност за продолжување 8 програми за светење Sijalicki vo kotor bez moznost za porodolzuvanje

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД