fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички новогодишни gerlanada густи 3m 288LED гасеница Sijalicki novogodisni gasenica

Original price was: 1.068 ден.Current price is: 859 ден.

димензија: 3m + 2m кабел

288 LED сијалички

внатрешно и надворешно користење

можност за наддавање

Шифра: 008429 Категории , , Ознаки: ,
Сподели:

Повлијателен изглед на вашета Елка или друга избрана област и нудат 4 пати повеќе светла на метар од обичните светла. 288 LED диоди се еднакви на должина на осветлување од 3 m, плус има кабел од 1,5 m кој ви овозможува лесно да стигнете до најблискиот приклучок. Овие светла може да се користат внатре или на отворено; трансформаторот има ознака IP44 и затоа треба да се приклучи на внатрешен штекер или во водонепропустлива кутија (не гарантирано да одговара на сите видови водонепропустливи кутии).

Овие мрежни светла постојанос светат или можност за трепкање. Ова ви овозможува да прелистувате помеѓу поставките или да ја изберете вашата омилена поставка за божиќниот период. Дополнително, овие светла доаѓаат со корисна функција на тајмер што ви овозможува да ги поставите вашите светла да се палат во исто време секој ден.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни gerlanada густи 3m 288LED гасеница Sijalicki novogodisni gasenica

Original price was: 1.068 ден.Current price is: 859 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД