fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички новогодишни герланада жичени на батерии 10m 100LED sijalicki novogodi[ni

179 ден

димензија: 10m

боја: топло бело, топло жолто

100LED сијалички

бела
жолта
SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
  • 100 LED жичани светла: овие најдобри 100 LED диоди Мини микро-минијатурни LED светилки со батерии се совршени за употреба како додаток за осветлување на кој било украсен проект. Многу тенка жица е домаќин на 100 многу мали LED светилки кои се приближно со големината на зрното ориз и се со интензивно светло. Со постојан агол на гледање од 360 степени тие осветлуваат во секоја насока. Најдоброто жичено светло во затворен простор.
  • СВЕТЛИ ЗА БАТЕРИЈА ЗА ВНАТРЕШЕН: 100 супер светли жолти LED диоди светла на 33 Ft долга бакарна ултра тенка жица со 10см растојание помеѓу LED светилките и 30см  чист кабел помеѓу жицата и кутијата за батерии
  • ЛЕСНО СЕ ОБЛИКУВА И КАЛАВИ: Најновата чиста и мала кутија за батерии која лесно се сокрива Потребни се 3 АА батерии (не се вклучени).
  • ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ, БЕЗ ПРОБЛЕМИ СО ТОПЛИНА: Урлтра тенка тенка бакарна жица, виткање, но цврста жица со LED светла е водоотпорна.
  • ИНСПИРИРАЈТЕ ЈА ВАШАТА КРЕАТИВА: Светлото од бакарна жица е во состојба да закривува и да направи многу форми и дизајн, исто така може да биде и самовилски светла за шише.
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички новогодишни герланада жичени на батерии 10m 100LED sijalicki novogodi[ni

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД