fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Лежалка Сани цврсто буково дрво Lezalka Sani drvena buka

3.990 ден

Продадено!

SKU: 211-000005 Категории ,
Сподели:

Лежалката за зајдисонце масивно буково дрво

Изработен е од издржлива рамка од масивно буково дрво во боја на орев.

Користеното дрво натопено со лак го прави идеален за отпорност на надворешни услови.
За дополнителна отпорност со текот на времето, се препорачува редовно да се навлажнува дрвото на лежалката со конзерванси, бои за импрегнација на дрво или специјални масла за да се одржи неговата одлична состојба.

Тој нуди можност за прилагодување на наклонот на неговата висина во пет позиции.
Можете да го користите на плажа, градина за лична или професионална употреба во хотели, барови на плажа, кафулиња.

Надворешни димензии:
Должина: 60cm
Длабочина: 188cm
Висина на седиштето: 21,5cm

Висина на грбот по седиште 23 – 45 – 54 – 65 cm

Забелешки:
Производот се испорачува склопен во неговото фабричко пакување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лежалка Сани цврсто буково дрво Lezalka Sani drvena buka

3.990 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД